Wege + Fish

Wege + Fish to nasz wegetariański catering dietetyczny z dodatkiem ryb - bez mięsa, z pomysłem i ze smakiem! W tym wariancie serwujemy ogromną porcję witamin i minerałów pochodzących ze zbóż, nabiału, jaj, roślin strączkowych oraz owoców i warzyw.  

Dietę z dowozem w opcji Wege + Fish proponujemy wszystkim wegetarianom oraz tym, którzy dopiero zastanawiają się nad przejściem na dietę bezmięsną. To ogromne ułatwienie dla osób chcących zrezygnować z mięsa, a jednocześnie przytłoczonych koniecznością samodzielnego i czasochłonnego przygotowywania zdrowych posiłków roślinnych, rekompensujących smakiem ulubione, tradycyjne dania.

W ramach programu otrzymasz zbilansowane lunchboxy o odpowiednim stosunku węglowodanów, tłuszczu i białka - bez obaw o spadki energetyczne i niedobory. W wariancie Wege zastąpiliśmy mięso produktami naturalnie bogatymi w białko i zdrowe tłuszcze - roślinami strączkowymi, jajami, nabiałem, tofu, orzechami i pestkami. Program Wege+ fish serwujemy w dietach o kaloryczności- 1000,1200,1600,2000.

Elite Diet - profil Facebook
Elite Diet - profil Instagram