Wege

Wege   to   nasz   wegetariański   catering   dietetyczny   z   szerokim   wyborem   menu   –   bez   mięsa, bez ryb, z pomysłem i ze smakiem! W tym wariancie serwujemy ogromną porcję witamin i minerałów pochodzących ze zbóż, nabiału, jaj, roślin strączkowych oraz owoców i
warzyw.

Dietę z dowozem w opcji Wege proponujemy wszystkim wegetarianom oraz tym, którzy dopiero zastanawiają się nad przejściem na dietę bezmięsną. To ogromne ułatwienie dla osób chcących zrezygnować z jedzenia ryb i mięsa, a jednocześnie przytłoczonych koniecznością samodzielnego i czasochłonnego przygotowywania   zdrowych   posiłków   roślinnych,   rekompensujących   smakiem ulubione, tradycyjne dania.


W ramach programu otrzymasz zbilansowane zestawy o odpowiednim stosunku węglowodanów, tłuszczu i białka – bez obaw o spadki energetyczne i niedobory. W wariancie Wege zastąpiliśmy mięso, ryby i owoce morza produktami naturalnie bogatymi w białko i zdrowe tłuszcze – roślinami strączkowymi, jajami, nabiałem, tofu, orzechami i pestkami. Program Wege serwujemy w dietach o kaloryczności- 1000, 1200, 1600, 2000.

Elite Diet - profil Facebook
Elite Diet - profil Instagram