Optimal

Najbardziej urozmaicony catering pudełkowy, dla osób bez wyjątkowych wymagań, ale za to z dużymi oczekiwaniami! W tym programie znajdziesz mięso, ryby, nabiał, produkty zbożowe oraz mnóstwo owoców i warzyw. W sam raz jako podstawa zdrowego żywienia i wsparcie aktywności fizycznej! 

Wariant Optimal to przede wszystkim jedzenie dietetyczne dla każdego, ale także doskonale zbilansowany catering. Dzięki zdrowym, pełnowartościowym produktom i odpowiednim proporcjom zyskasz więcej energii i szybciej osiągniesz wyznaczone cele. Bez względu na to, czy chcesz schudnąć, utrzymać prawidłową masę ciała czy zbudować masę mięśniową - z tym programem przyjdzie Ci to znacznie łatwiej! 

Zamawiając nasz klasyczny catering dietetyczny spodziewaj się posiłków bogatych w niezbędne witaminy i minerały, o idealnych proporcjach białka, tłuszczu i węglowodanów. W menu serwujemy słodkie i wytrawne śniadania, tradycyjne i kremowe zupy, zdrowe desery, kolorowe koktajle i kultowe dania w odchudzonej wersji. Spróbuj ich wszystkich w wybranej przez siebie kaloryczności i liczbie posiłków. Program Optimal serwujemy w dietach o kaloryczności- 1000, 1200, 1600.

Elite Diet - profil Facebook
Elite Diet - profil Instagram