Gluten Free

Gluten Free to bezglutenowa dieta pudełkowa – dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą spożywać glutenu. W tym wariancie zastąpiliśmy pszenicę i jej pokrewne zboża, naturalnie bezglutenowymi źródłami węglowodanów – ryżem, prosem, kukurydzą, gryką, amarantusem, tapioką, komosą ryżową i ich pochodnymi produktami.

Dieta bezglutenowa jest mocno eliminacyjnym sposobem odżywiania, który przysparza trudności w przygotowywaniu posiłków oraz jedzeniu w lokalach lub u rodziny i znajomych. Gotowa żywność bezglutenowa nie należy też do zdrowych i często jest pełna sztucznych dodatków, poprawiających konsystencję produktu. Proponowany przez nas bezglutenowy catering dietetyczny to sposób na połączenie smaku, zdrowia, wygody i wyjątkowych potrzeb.

W naszym gluten free menu znajdziesz tradycyjne dania oraz odkryjesz zupełnie nowe smaki. Jeśli cierpisz na nietolerancję pokarmową lub świadomie unikasz glutenu – catering bezglutenowy jest idealny dla Ciebie! Jeśli jednak chorujesz na celiakię, zachowaj ostrożność – istnieje minimalne prawdopodobieństwo wystąpienia śladowych ilości glutenu w naszych posiłkach. Program Gluten free serwujemy w dietach o kaloryczności- 1000,1200,1600,2000

Elite Diet - profil Facebook
Elite Diet - profil Instagram