Profesjonalny catering dietetyczny

Zdrowie zaczyna się od jedzenia

Zamów on-line

Cennik

Cena programu: 2000
Zamów telefonicznie
Cena dziennego zestawu: 67
Wyślij zamówienie Zamów telefonicznie
Wyślij zamówienie

Podaj dane kontaktowe

*Potwierdzam, że akceptuję Regulamin cateringu dietetycznego Elite Diet
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Elite Sport s.c. w celach marketingowych polegających na informowaniu mnie drogą e-mailową o ofertach i promocjach dotyczących cateringu dietetycznego. (max. dwa razy w roku)

Jak zacząć?

Dobierz menu
Dobierz menu

specjalnie dopasowane
do Twoich potrzeb

Zamów dietę
Zamów dietę

w szybki
i wygodny sposób

Odbieraj zestawy
Odbieraj zestawy

i ciesz się
smacznymi posiłkami

O nas

Oferujemy wyjątkowo różnorodny catering dietetyczny! Dzięki nam dieta pudełkowa nie jest już luksusem dla nielicznych. Codziennie przygotowujemy przemyślane, dietetyczne posiłki z dowozem na terenie Torunia, Bydgoszczy, Włocławka, Ciechocinka, Brodnicy, Kowalewa Pomorskiego, Grudziądza, Świecia, Inowrocławia, Solca Kujawskiego, Łubianki, Chełmży i wielu okolicznych miejscowości.
Używamy wyselekcjonowanych składników, dzięki którym dieta jest nie tylko smaczny, ale także pełna wartości odżywczych. Profesjonalna dieta z dowozem umożliwia oszczędność mnóstwo czasu spędzonego w kuchni i na zakupach. Elite Diet wprowadzi Cię w nową jakość życia, a każdy kolejny zestaw zaszczepi zdrowe nawyki żywieniowe. Od dziś zdrowa dieta przestanie być przykrą koniecznością i pasmem wyrzeczeń.

Nasze diety
Dieta Slim 1000 kcal

Skierowana głównie do kobiet bez jakiejkolwiek aktywności fizycznej w ciągu dnia. Każdy z pięciu posiłków posiada indywidualną etykietę określającą zawarte w nim wartości odżywcze wraz z występującymi alergenami. Zbilansowanie diety zapewnia również odpowiednie i zdrowe funkcjonowanie orgaznizmu.
Warianty: Standard, Gluten Free, Wege

Dieta Light 1200 kcal

Skierowana głównie do kobiet o niskiej lub średniej aktywności fizycznej. Zapewnia ujemny bilans kaloryczny potrzebny do efektywnego gubienia zbędnych kilogramów. Każdy z pięciu posiłków posiada indywidualną etykietę określającą zawarte w nim wartości odżywcze wraz z występującymi alergenami. Zbilansowanie diety zapewnia również odpowiednie i zdrowe funkcjonowanie orgaznizmu.
Warianty: Standard, Gluten Free, Wege

Dieta Optimum 1600 kcal

Skierowana głównie do kobiet o wzmożonej lub mężczyzn o słabej lub średniej aktywności fizycznej w ciągu dnia. Każdy z pięciu posiłków posiada indywidualną etykietę określającą zawarte w nim wartości odżywcze wraz z występującymi alergenami. Zbilansowanie diety zapewnia również odpowiednie i zdrowe funkcjonowanie orgaznizmu.
Warianty: Standard, Gluten Free, Wege

Dieta Active 2000 kcal

Skierowana głównie do mężczyzn o wzmożonej aktywności fizycznej w ciągu dnia. Każdy z pięciu posiłków posiada indywidualną etykietę określającą zawarte w nim wartości odżywcze wraz z występującymi alergenami. Zbilansowanie diety zapewnia również odpowiednie i zdrowe funkcjonowanie orgaznizmu.
Warianty: Standard, Gluten Free, Wege

Dieta Business 900 kcal

Składa się ona z trzech posiłków (II śniadanie, Obiad, Podwieczorek). Oferta skierowania jest to osób aktywnych zawodowo potrzebujących uzupełnić swój bilans kaloryczny o zdrowe posiłki w godzinach przebywania poza domem. Każdy posiłków posiada indywidualną etykietę określającą zawarte w nim wartości odżywcze wraz z występującymi alergenami. Zbilansowanie diety zapewnia również odpowiednie i zdrowe funkcjonowanie organizmu.
Warianty: Standard, Gluten Free, Wege

Dieta Iron 1700-3200 kcal

Ukierunkowana na osoby z wyższą aktywnością fizyczną chcących utrzymać lub zbudować zdrową masę ciała. Charakteryzuje się ona dużą zawartością węglowodanów, białka i tłuszczy. Występuje w kaloryczności 3200, 2700, 2300 i 1700 kcal w wersjach: pięciu, czterech lub trzech posiłkach. Każdy z posiłków posiada indywidualną etykietę określającą zawarte w nim wartości odżywcze wraz z występującymi alergenami. Zbilansowanie diety zapewnia również odpowiednie i zdrowe funkcjonowanie orgaznizmu.
Warianty: Standard 3 posiłki, Standard 4 posiłki, Standard 5 posiłków, PRO 

Dieta Iron Low-Carb 1300-2000 kcal

Ukierunkowana na osoby z wyższą masą ciała o nieskiej lub średniej aktywności chcących w szybki i zdrowy sposób zgubić zbędne kilogramy. Charakteryzuje się ona niższą zawartością węglowodanów i zwiększoną ilością białka i tłuszczy. Występuje w kaloryczności 2000, 1700, 1400, 1300 kcal w wersjach: pięciu, czterech lub trzech posiłkach. Każdy z posiłków posiada indywidualną etykietę określającą zawarte w nim wartości odżywcze wraz z występującymi alergenami. Zbilansowanie diety zapewnia również odpowiednie i zdrowe funkcjonowanie orgaznizmu.
Warianty: Low-carb 3 posiłki, Low-carb 4 posiłki, Low-carb 5 posiłków, Low-carb Midi 5 posiłków

Nasze porady

Co jeść a czego nie jeść? Czym grozi złe odżywianie?

Co jeść a czego nie jeść? Czym grozi złe odżywianie?

Fast food, frytki, chipsy, słodkie napoje, słone przekąski, gotowe dania – im więcej tego typu...

więcej...
Jakie witaminy przyspieszają odchudzanie?

Jakie witaminy przyspieszają odchudzanie?

Witaminy na odchudzanie mogą pomóc w uzyskaniu i utrzymaniu szczupłej sylwetki, a przy okazji...

więcej...
Ćwiczenia odchudzające w domu. Jak ćwiczyć, żeby schudnąć?

Ćwiczenia odchudzające w domu. Jak ćwiczyć, żeby schudnąć?

Ćwiczenia wspomagające odchudzanie. Jak ćwiczyć w domu? Chcesz odchudzić brzuch? Marzysz o zgrabnej...

więcej...
Nasi partnerzy
Arena Toruń Centrum Formy Champion Gym & Fitness Horeca Food Service BSM wszystko dla gastronomii Metro Catering System

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym, stosownie do dyspozycji przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.), na potrzeby kontaktu przez konsultantów Elite Diet.
Bydgoszcz
Toruń
Ciechocinek
Włocławek
Brodnica
Kowalewo Pomorskie
Grudziądz
Świecie
Inowrocław
Solec Kujawski
Łubianka
Chełmża
Chełmno
Mapa

Zamów telefonicznie

Elite Diet - profil Facebook
Elite Diet - profil Instagram